8. Kapitola - Očekávání

28. října 2011 v 14:30 | Muhe |  Morisovi
Když Jake odešel, tak jsme s Carli zůstaly u nás a kecaly. Asi dvě hodiny jsme si vyprávěly zážitky z prázdnin a pak jsme došly k téma Bradavice. Jaké tam jsou koleje, kde budeme, jestli tam jsou dementní děcka nebo fajn atd.
"Už jsem ti říkala o návštěvě u Malfoyových?" Napadlo mě najednou.
"Ehm, ne," zavrtěla hlavou.
"No, tak Lucius říkal, že je ve Zmijozelu, a že tam určitě bude i Lousia, takže tam nechci, bo tam pak jsou určitě i ti magoři co chcocu být s Voldym a pak ještě nechcí do Mrzimoru, bo tam prej chodí samí debilové."
"No tak to se nám zúžil výběr!" zašklebila se Carli. "Teda pokud mu to věříš. A jakej je Lucius?" Pozvedla důležitě obočí.
"Celkem v pohodě až na tu černou magii..." odpověděla jsem prostě a snažila se nevnímat podezřívavý pohled, kterým si mě měřila. Carliiny manýry ohledně kluků už dávno zná. Určitě se zeptá, jeslti je sexy, nebo něco na ten způsbo, třeba jestli se milíbí... To si jako myslí, že bych měla něco s klukem, kterýmu se líbí Lousia? Nebo že by on měl něco se mnou? Jakože asi fakt ne. Stejně je tak o 3-4 roky strarší.
"A je sexy?" mrkla na mě. No jako bych to neříkala!
"No, nevypadá tak strašně, ale sexy moc ne..." Ehm, ne. To si fakt nemyslím. Koneckonců Lucius a jeho dlouhý blond vlasy rámující jeho dokonalej obličej ve kterém vynikají jeho ocelové modré oči a aristokratické rysy, Lucius a jeho perfektní postava s úžasnýma svalama (a to sem prosím viděla jeho ruce! Kdybych viděla břicho, tak by se asi rozplynula štěstím..) a zadkem naprosto k sežrání.... No nic, radši bych nastavit stopku, nebo budu horší jak Lousia, nebo Carli. No prostě, Carli je jedno, že je tak o milion let starší a zabývá se černou magii. Ona by ho stejně sbalila, kdyby věděla, jak vypadá doopravdy. (Já se aspon omezím jen na skoro-ho-sežeru-pohledem-a-slintam-u-toho-nejvíc-maximálně...) Takhle jen ohrnula ret, nasadila nespokojený výraz a opřela se o zed na Mousině posteli. Hádám, že kdybych tam nebyla já, tak se rozvalí jak hovado, ale takhle měla smůlu.
"Čau! Kývla jsem na přicházejííc Mouses. Ani se neobtěžovala ke mě zvednout oči, jenom něco utrousila kouskem pusy. No to se teda přemohla, fakticxky děkuju ségra za úžasný přivítání... Šla ke skříni a asi pět minut se v ní přehrabovala, než vyndala sport triko a hoperské gatě a začala se převlíkat.
V tom mě něco napadlo.
"Hele, Mouses, když si řekla při přemístování tu úplnou blbost, kam tě to vlastně zaneslo?" Zeptala jsem se a registrovala, že Carli ,která doted nevnímala, si přestala házet s balonkem a konečně ožila.
"Nevím, ale byl tam všecko hranatý, nebo rovný, žádný koule," odpověděla stručně a jasně jako vždy.
"A jak ses teda dostala zpátky?" zeptala jsem se a přemáhala výbuch smíchu, že tam nebyly žádný koule... Lezbický ráj, co...
"Ani nevím... A jo, potkala jsem nákou bandu a ta mi poradila."
"To byli ti se kterýma si seděla v Kotli?" Dočkala jsem se sotva znatelného přikývnutí, než se segra vyšourala z pokoje (Ne, nespletla sem se, vážně nevyběhla) a málem se srazila s přicházející Gemmou.
"Čáu!" mávla na Carli, jak ji viděla a ta ji to oplatila.
"Kdes byla?" Narážela jsem an to, jak se na nás s El vykašlala.
"S kámošema..." odvětila jakoby nic.
"Jakýma?" Pozvedla jsem obočí, bo Gemma nemůže mít jiný kámoše než na skejtu, samo kromě naší famílie.
"S jednou skejt-bandou..."
"No jasně, jak jinak!"Ušklíbla jsem se, ale najednou jsem si vzpomněla na tu bandu skejťáků, co mě srazila
"Hele a nejmenoval se ten jeden náhodou Dave?"
"Jo, ten jeden jo... Proč?" Zkoumavě se na mě podívala.
"Bo ti mě srazili na a byly to fakt kundy, tak jestli bys mě nemhola představit?" Vrhla jsem na ni zářivý úsměv. Gemma celkem nezúčastněěn pokrčila rameny a upírala nepřítomný pohled na dveře za mnou, zatímco jsme si s Carli nadšeně plácly, že poznáme další nové sexy chalany. Jupí!
"Nad čím dumáš?" Zamávala jsem ji rukou před očima, jestli vůbec vnímá.
"Přemýšlím nad Bradavicema. Jaký to tam bude, do který koleje se všici asi dostanem..."
"No aspon s Lousiou to máš jasný - jedině Zmijozel a taky máš jasný, že se všici do stejný koleje stopro nedostanem," ušklíbla jsem se. Gemma zase (ZASE!!!) nepřítomně pokrčila rameny.
"Ty dneska nějak nejsi ve svý kůži, co?" Prohodila jsem.
"Hm..." broukla. Už jsem nevěděla jak jí rozveselit, nebo alespon dostat do normálu, ale naštěstí mi pomohla Carli.
"Gemmo, víš, že George bude učit v Bradavicích?" Zeptala se se zviženým obočím a natáhla se na postel, jelikož já šla na zem, abych líp viděla na Gemmu.
"COŽE?!" Vykulila oči a pusa ji spadla na zem. Ehm... obrazně řečeno.
"No jo, bude učit... hm... ani nevím co..."
"To bude KATASTROFA!" Přerušila mě Gemma.
"Se vsaď..." přikývla jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama